Translate

1 Kasım 2017 Çarşamba

ÇİÇEKLER VE KADINLAR / PAZENLERE FISILDAYAN KADINLAR

                            Merhaba ülkemin güzel , yetenekli ve çalışkan kadınları. İlkini 2015 yılında başlattığım Çiçekler ve Kadınlar / Pazenlere Fısıldayan Kadınlar etkinliğinin 4. sünü başlatmaya var mısınız? Geçen sene benim yokluğumda etkinliğimizi sevgili Ornitorenk Hand Made - Gonca Ceylan Dikici başarıyla yürütmüştü. Kendisini ikinci etkinliğimizde de , Diktim Diktim Giydim - Nuray öğretmenimizle birlikte ,etkinlik annemizdi zaten. Pazen - divitin deyince , Gonca ve Nuray olmadan olmaz değil mi? Kendilerine hiç sormadan , bu sene de, her ikisini de etkinlik annesi ilan ediyorum tekrar 😍
                            Efendim, etkinliğimiz kasım ayı başından itibaren başlayıp , aralık başında bitecek. Çalışmalarınızı drsevdasahin@ gmail.com adresine bekliyorum. Geçen yıllarda olduğu gibi , istediğiniz kadar foto yollayabilirsiniz , hepsini yayınlayacağım. Kıyafet , ev dekorasyonu vs , ne isterseniz dikebilirsiniz. Hepimizin elinde , önceki etkinliklerden kalan bol miktarda pazen divitin var zaten.
                            Haydi dostlar , projeleri düşünmeye başlayalım. Bu arada bloglarınızda etkinliğimizi duyurursanız çok mutlu olurum. Ne kadar çok kişiye ulaşırsak , o kadar harika projeler görme şansımız olur. Her türlü yardım ve katkınızı bekliyorum.
                            Goncam , Nurayım , bu sene de beni yalnız bırakmayın ne olur 😍