Translate

3 Temmuz 2016 Pazar

ATH BÖLGESİ PİREMSES VE PRENSİNE İKİNCİ ZİYARETİMİZ

                       Bir süredir Almanya'dayız.Bulunduğumuz bölge sayın piremses hazretleri 1. Mevlüdegiller'e de çok yakın.Haliyle ikinci bir ziyaret farzdı bize.Hoş yakın olmasak da giderdik ya,o ayrı mesele.Hem piremses hanım hem de pirens bey o kadar tatlı insanlar ki ruhunuz orada olmayı istiyor zaten.Öte yandan Ornitorenk Goncacığım'ın yaptığı ziyareti o kadar kıskandım ki,gitmesem hasetimden çatlardım yani,hihihihi.
                        Efendim,pirensese misafir olmanın çok hoş ayrıcalıkları var,ilk ziyaretimizde kral dairesinde kalmıştık,merak edenler eski yayınlarıma bir baksınlar,tam üç yayına anca evin genel bir tanıtımını sığdırabilmiştim.İkinci ziyarette seviye atlamış olduğumuz için,bu kez suitte kalıyoruz.Atölyenin üst katı bize ayrılmış.Hahahah,bunu sırf Gonca'yı kıskandırmak için yazıyorum.Daha foto çekemedim ama sonra göstereceğim size de.Ha,niye foto çekemedin,derseniz,anacığım piremses beni bir çalıştırıyor ki sormayın.Neticede koooskoca Ath bölgesini yöneten piremses,çemkirip hayır da diyemiyorsunuz.Ama önce şöyle bir gezdirip beni havaya da sokmadı değil hani,


Anacığım,akşamına soktu beni atölyeye,dik bakalım ,tamir et bakalım,göster bakalım.Hayır,Gonca da vermiş gazı ,ben misafirim Sevda'yı çalıştırırsın diye...Önce pazene bir daldık,sonra alttan ip toplayan karakafaya.Ama bu karakafa da acayip bir makine,zigzag yapanını ilk kez gördüm.Hem sonra makinenin öyle ayakları var ki,şaştım kaldım.Geçenlerde yaptığım makine ayaklarıyla ilgili yayındaki ayakların hepsi var bu makinenin malzeme kutusunda.İki gönül bir olunca hikayesi,ikimiz birbirimizi öyle bir tamamladık ki,her işin altından kalktık hamd olsun.Piremses miremses ama çok çalışkan ve becerikli benim Mevluudem.

Ay kurban olurum yaradana,istesin tarlayı da biçerim yani,o kadar diyeyim ben size.Yüreğinde hiç kötülük yok,içi dışı bir benim piremsesimin.Ama tersi de pistir haa,kötünün cezasını da fena verir.Tam burada okuyuculardan koca bir maşallah alabilirmiyşz lütfen,sağolunuz efendim.
                           Bugünlük bu kadar,pirens bey kalktı dışarıda bir şeyler yapıyor,gidip saygılarımı ileteyim,hadi görüşürüz,hihihihi

11 yorum:

 1. Hörmetlerimi sunayım ben de haşmetmaaplarına :)

  Hamarat hatunlarım benim :) Öpüyorum sizi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hemen iletiyorum höşmerimlerini,biz de öptük çok çok

   Sil
 2. Şapkalar da çok yakışmış, maşallahhhh ikinize de, iyi tatiller tekrar...:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sağol Müjdeciğim,öpüyoruz biz de seni

   Sil
 3. Ayyy ne güzelsiniz siz öyle ,ikiniz bir arada başbaşa blogcanlık bu olsa gerek daha önce gittiğinde seni çokk tanımıyordum hayatım ama şimdi biliyorum nasıl güzel bir kalbin var gittiğin yere neşe saçtığını samimiyetini ....Mevlüde sultanı anlatmama gerek yok onu iyi tanıdığıma eminim uzun yıllar dostluğunuz sürsün canlar size kocamannnnnn maşalllaahhh öpüldünüz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gözlerim doldu Narinim ya,ben bilemedim şimdi ne diyeceğimi,sağol diyeyim ama sen anla nasıl büyük büyük şeyler ifade etmek istediğimi 😍

   Sil
  2. O şapkaadan istiyorum bananeeeee.İstiyorummmm...(Ayağımın birini yere vura,vura istiyorum hem de )
   Kıskandırık kadınlarrrrrr.

   Sefanız bol olsun,sağlıkla gitsin-gelsin herkes,ALLAH'a emanet olun.ÖPÜLDÜNÜZ.

   Sil
  3. Merih hanımcığım valla biz de sadece dükkanın içinde taktık,almadık.Teşekkür ediyoruz,çok öpüldünüz

   Sil
  4. Tamam o zaman ohh rahatladım.

   Sil
 4. Ne güzelsiniz. Bu ikiliye bayılıyorum ben. :)) Bayramını da kutlarım Sevda Ablacım. Sevgiler çok.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol ablam,senin de bayramın kutlu olsun.Biz de seni seviyoruz 😀

   Sil