Translate

18 Şubat 2016 Perşembe

ANILAR-TEŞEKKÜR MEKTUBU

                          MEKTUP OKUNMUYORMUŞ,BÜYÜTEREK YAYINLIYORUM.


15 yorum:

 1. Sevda'cığım sana zahmet oldu ama çok teşekkür ediyorum, zor da olsa en azından okunuyor:) kabahat benim gözlerde canım, gözlük de var ama ancak bu kadar oluyor:) çok hoş bir anı olmuş, böyle nazik insanlara hasret kalmışız aslında. Yaptığı çok güzel bir şey. Anılarının devamını merakla bekliyorum. :)

  YanıtlaSil
 2. Bunun zahmeti mi olur Müjdeciğim,ah böyle din adamlarımız olsa bir sürü keşke!!

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  2. Te allam yaa,mini aypedin azizliğine uğradım yine,kızım okumasa farkında değilim,sevgili deep bana bir şey sordu,ben de cevap verdim ,yanlışlıkla yayınlamışım,önce onu sildim,sonra da niye sildiğimi yazdım.Fakat sildim diye yazarken kahrolasıca aypedde,bitişik nizam duran k ve l karışmış,pornografik bir söylem olmuş,ay amaan,idare edin işte,hihihihi

   Sil
 4. Sen süper bir kadınsın doktorcuğum diğer yayınını okuyamadım kusuruma bakma en kısa zamanda telafi edeceğim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok kız estafurullah,sadece iyi bir insan olmaya çalışan normal bir insanım:)) Yazılarımı okuyacaksın diye bir zorunluluk mu var narinim,ben senin yüreğinin narinliğini biliyorum,hiç dert değil.Yazılar burada,istediğin zaman okursun....

   Sil
 5. gördün mü bak doktorcum,normal olan şey dediğin davranış o kadarrr yokk ki,görünce insanlar sevincinden ne yapacağını şaşırıyor.
  teşekkür ediyorum iyi ki senin gibi insanlar var.
  öpüyorum çok sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya,şaşırıp kalıyorum ben,evet mendebur meslektaşlarımız var ama çoğunluğu iyidir yaa.Sen de hemşire değil miydin ,sen nasıldın? Belki de benim çalışma arkadaşlarım da bana uydukları için benim gibiydiler bilmiyorum ama ben de nemrutlardan nasibimi alıyorum ne yazık ki :)

   Sil
 6. En dikkat ettiğim şeydir, birisi beni mutlu ettiyse, bunu ona söyleyip teşekkür etmeye çok özen gösteririm. Güzel düşünceleri paylaşmak en önemli şeylerden. Ama bizde pek saklanır nedense.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok önemli halbuki,güzel düşünce motive edeiyor insanı.

   Sil
 7. ay baksanaa, haftasonu yazdığım "love911" filmini bi izle bak boş bi zamanında. bir kadın doktor bi hata yapıyor off ya ne zor konu yaaa ne zor meslek :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tamam,bu akşam izleyeyim,bak hakikaten çok zor işimiz,doktorlara kızıyorsunuz ya,hele son yıllardaki haksızlıklar ve baskılar nedeniyle o kadar bıktık ki,çoğumuz robotlaştı,insanlığımızı yitirdik.

   Sil
 8. Böyle bir mektup almak ne onur verici, eminim harika bir motivasyon olmuştur. Sizin hekimliğinize olan övgüsünün yanısıra kendi karakterinin güzelliğini ortaya koymuş Turgut Bey.
  Ne güzel bir anı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hem de nasıl onur duyuyorum hala,daha sonraları da çok teşekkürler taktirler aldım ama bunun yeri bambaşka.Turgut Bey de bir o kadar insanmış,tanışmak nasip olmadı ama yazının anılar kısmını okursanız ne şekilde iletişime geçtiğimizi göreceksiniz,uzun biraz da buraya yazmaya üşeniyorum ;))

   Sil