Translate

24 Mayıs 2015 Pazar

ESKİLERİ GİYDİM BUYRUN

           Bir süreliğine yokum,ben yokken eski diktiklrim size yarenlik etsin dedim.

15 yorum:

 1. Aaaaa esmer halin de çok hoşşşş,elbiseler çok güzel sunum da harika,mavili ,çiçekli olanı da çok beğendim...Ama Allahtan karnım tok,sarmalar ,pastalar çok iştah açıcı görünüyor...Fazla özletmeyin kendinizi :)))) sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Bir de me made may için her gün yaparız dedik yapmadık,her güne bir paylaşım olacaktı,sizin bunları görünce aklıma geldi,her güne yetecek kadar dikişiniz var aslında....Pinterestte görüyorum her gün yayınlıyorlar,Begüm de yapamadı herhalde ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben yaptım Nuraycığım,Me Made May flicker group ta paylaştım hergün.Ama yarından itibaren paylaşamayacağım.Bu fotoları da onun için çekmiştim zaten.Yaklaşık on beş gün yokum.Ben sizleri özleyeceğim çok.

   Sil
  2. Aaa çok sevindim yapmana ,çalışkan arkadaşım :)) Biz de seni özleyeceğiz,neyse kısaymış,korktum uzun bir ayrılık mı yoksa diye ...Canım iyi bak kendine ,sevgiler

   Sil
  3. Benden yana da sevgiler Nurayım

   Sil
 3. Sarisinin adi, esmerin tadi kivaminda olmus bu post:) Cok begendim esmer halinide. Ne ara dikip biriktirdin bunlari sekercigim? Masallah diyorum en kocamanindan. Hepsi birbirinden guzel ama en sondaki yakali ve mansetli olan favorim... Cok bekletme bizi, sensiz tadi cikmaz buralarin biliyorsun. Kocaman sevgilerimi yolluyorum sana canimcigim...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne hikmetse yıllarca koyu renk saç kullandım,oysa ki açık kumralım ben.ama aklım hala koyu renkte,insan kendinde olmayanı istermiş ondan herhalde.Aslında fotoları bulamadım,bulsaydım 10 yaşından bu yana diktiklerimi paylaşacaktım,sonra yaparım artık.Ben kendi diktiklerimden pek kolay vaz geçemiyorum,o yüzden çoğu duruyor.O esmer fotoda 23 yaşımdayım.Yani 23 yıldır o elbiseyi gitiyorum anla artık.Ben de sana kocaman sevgimi yolluyorum,çok özleyeceğim sizi.Bir gün Belçika'ya da geleceğim merak etme.

   Sil
  2. En son cumlen cok heyecanlandirdi beni bilesin. Dort gozle bekliyor olacagim:)

   Sil
  3. Olduğum gibi görünen,göründüğü gibi olan bir insanım.Söylediğim sözün de arkasındayım.Birgün seninle kol kola kumaş alışverişi yapacağız Belçika'da.Hangi şehirdeydin sen bakiim güzel kız??

   Sil
 4. Ath diye yazilip at diye okunan Bruxelles'e 45 km olan ilcedeyim :) Ya Bruxelles yada Charleroi havaalanindan ben alirim ki seni :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Söz veriyorum geleceğim ama ne zaman onu bilmiyorum,can kadın.

   Sil
 5. Vayyy be dediğim dedik kadınsın bilader. Yorumlarda kol kola kumaş alışverişi yapıcaz demişsin yaptınız. Birgün Belçikaya gelicem demişsin gittin. Bu kadarmı sözünde durulur. Helal kız.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kız ben yapmayacağım şeyi söylemem,söz verdim mi yapmazsam vicdan azabından uyuyamam aplaaa.Unutmuştum ben bunları :))

   Sil
  2. Ama aplacım bunlar tutulması zor sözler. Biri Türkiyede biri Belçikada. Kısmet olacağını, bu sözleri tutabileceğini ne bildin. Ne bileyim olabilmesi kısmete bağlı şeyler. Yok senin yüreğin saf aplacım. Olacak olan yüreciğine doğdu senin.

   Sil
  3. Uyy senin o güzel gönlün dert görmesin

   Sil