Translate

29 Kasım 2014 Cumartesi

                                          AY NAZARLARA GELDİ MAKİNEM :))
                  Yaklaşık yirmi yıldır iyi günde,kötü günde beraber dikiş diktiğimiz,dikmeyi düşe kalka öğrendiğimiz canım kızım,Singer Cobram,bugün itibarıyla bayrağı çekti ne yazık ki.E tabi,yıllardır iki arada bir derede diktim dikişleri ben.Haliyle aralıklı oldu dikmeler.Şimdi ben boş vakti bulup her gün dikiş dikmeye kalkınca,iflas etti zavallıcık.Aslında uzun zamandır bir Pfaff'a gözümü dikmiş olduğumu mu anladı acaba diyorum.Hani gözümü dikmişliğim var da,sadece bakıcıyım,alıcı değilim ki!!!Kıyamıyorum kızıma.Her ayarını biliyorum,bu yaştan sonra yeni bir ilişkiye hazır değilim:))
                  Dur bakalım,güzelce temizledim,yağladım (ki yıllardır yağ yüzü görmemiştir zavallıcık),fişten çektim (olası statik elektrik yüklenmesine karşı,belki de bu yüzden naz yapmış olabilir diye) dinleniyor şimdi.Öyle de alengirli bir model seçmişim ki,dikerken zaten bahaneler bulup başından kalkıyordum,şimdi tam oldu.Kendime söz verdim,bir kaç tane kolay model alacağım araya :PP Eh şimdilik örgüyle idare ediyorum ama bekleyin oldukça hoş bir elbiseyle döneceğim.

4 yorum:

  1. Elbisenizi merakla bekliyorduk zaten, şimdi örgülerinizi de merak ettik. Makine hissetmiş yeni adayı naz yapıyor anlaşılan :)

    YanıtlaSil
  2. Yani dediğim gibi alıcı değildim ki zaten,küstü kızım,yarına Allah kerim,dikmez inat ederse dooğru makine doktoruna....

    YanıtlaSil
  3. Sevda Hanım, bence de kızınız hissetmiş ve kıskanmış. Makine de olsa, insan bir bağ kuruyor, kıyamıyor değil mi:))

    YanıtlaSil